191728231369354

VIP

Od vstupu do môjho VIP klubu vás delí už len jeden krok. Vstup do VIP klubu je platená záležitosť, ako to už v takých kluboch býva. Tento klub vám však môže dať viac ako Vám môže vziať. „Vstupné“ do jeho brán je pozvanie na dve kávy mesačne. Jednu pre mňa a druhú pre môjho fotografa. Môžete to vnímať aj tak, že si proste kupujete časopis s receptami, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť svoj cieľ. A nemusíte mať absolvovaný môj program. Klub je pre Vás všetkých.

Vo VIP klube vás čaká sekcia receptov, ktoré používam pri tvorbe jedálnych lístkov pre mojich klientov. Ak si klient a tvoríš si lístky sám, budeš mať nekonečnú studnicu inšpirácie na všetky druhy jedla, ktoré potrebuješ do ich tvorby. Ak nie si klient, možno Ti poslúžia ako inšpirácia ak si sa rozhodol zdravo žiť sám, bez mojej pomoci. Čaká vás cca 10-15 nových receptov týždenne.

Na pláne je sekcia workoutov, ktoré vás môžu inšpirovať pri cvičení – či už doma alebo v posilňovni.

Čo Vám môže ešte tento program dať? Každému členovi klubu poskytne 5% zľavu pri nákupe produktov v mojom e-shope. Verím, že jeho obsah, ktorý sa bude každým týždňom rozširovať  Vám bude prínosným. Podporte ma prosím tak, že už ak ste členom, nedistribuujte jeho obsah ďalej, aby som ho mohla naďalej pre Vás tvoriť.

Sledujte ma

Napíšte Mi

7 + 8 =

Prihláste sa na odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Neunikne vám žiadna dôležitá novinka z diania na FitnessByJarka.sk

Ďakujeme za prihlásenie na odber.