VÝSLEDKY KLIENTOV

by JaRka

variant 1

Jarka je fantastická žienka, čo viac dodať. Po dvojmesačnej spolupráci dosiahla so mnou to, čo som sa snažila dosiahnuť už posledné 2 roky, ale bolo to stále s jojo efektom. Naučila ma hlavne zmeny v stravovaní a ukázala mi, ako to ide ĽAHKO a hlavne bez hladovania. Keď som to spomínala kamoške, tak mi vravela: “Nechápem, že toľko ješ a váha ti ide stále dole.” A je to tak..Je to neskutočná radosť, a odkedy som v kontakte s Jarkou, každý pondelok ráno (keď sa postavím na váhu) je pre mňa stále prekvapením a radosťou, keď vidím, že moja váha zišla zasa dole. Môžem sa spýtať na akýkoľvek problém, alebo radu a vždy dostanem odpoveď, ktorá ma poteší a povzbudí. Jarka, Som veľmi rada, že som ťa spoznala.
RENÁTKA42 ROKOV
“Dlho sa snažím nájsť nejaký spôsob stravovania, aby som sa aj najedla ( bez jedla ja byť nemôžem 🙂 ) a aby som nepriberala… Prešla som si rôznymi diétami, chudla som a priberala… až som našla Jarku 🙂 a odvtedy jem a chudnem… ďakujem ďakujem a ešte raz ďakujem.. Jarku odporúčam všetkými desiatimi.”
ERIKA41 ROKOV
"Jarka je tá najlepšia trénerka a motivátorka, akú som v živote stretla..Bez nej by to nešlo tak ľahko..všetko pekne vysvetlí a nasmeruje na správnu cestu..Jarka, ďakujem Ti, že stojíš pri mne a pomáhaš mi..si náš anjel strážny."
VANESSA19 ROKOV
“Jarka je úžasná žena, trénerka, motivátorka ,kamarátka, učiteľka…… odporúčam každému kto už miliónkrát začal s chudnutím a nepodarilo sa mu to, lebo bol demotivovaný…. Jarka vás bude motivovať, zaujímať sa a odpovedať na všetky otázky.”
MIŠKA33 ROKOV
“Vrele odporúčam každému kto ma nejaký cieľ, kontaktovať Jarku. Je to profík vo svojom obore a úžasný človiečik. Naučí Vás, nie ako sa obmedzovať a chudnúť ale ako sa dobre a zdravo najesť a schudnúť. Nepoznáme sa osobne, no raz sa to snáď podarí, no napriek tomu mi pomohla. Ukazujú to čísla ktoré som odmínusovala za mesiac, čo ju poznám. Naučila si ma veľa a patrí Ti obrovské ĎAKUJEM. Aj keď viem, že občas zlyhám, no viem aj to, že vďaka Tebe už teraz viem ako sa znova dať na dobrú cestu. Teším sa na jar, na tie čísla. Ak to pôjde tak, ako doteraz, budem po 10 rokoch znovu rada sama so sebou. Ďakujem Jarka”
OĽGA38 ROKOV
“Jarku vrelo odporúčam. Veľmi mi pomohla. Trápila som sa s rôznymi diétami a vždy som bola hladná, ale odkedy mi nastavila jedálniček, hlad nepoznám a váha ide pomaličky dole.”
ANNA31 ROKOV
"Som chodiaci tester na diéty. Vyskúšala som ich naozaj veľa. Na ich spočítanie by mi prsty na rukách nestačili. Samozrejme, že som vždy schudla. No ako rýchlo som schudla, tak rýchlo (ba ešte rýchlejšie) som zase aj pribrala. Kolotoč išiel takto stále dookola. Vedela som, čo robím zle, no napriek tomu, že mám pevnú vôľu a odhodlanie, som mala malú motiváciu niečo zmeniť. Až som sa náhodou dostala k Jarkinmu príbehu. Ako keby písala o mne. V roku života som mala 13 kg. Vyzerala som naozaj ako veľmi dobre papajúce dieťa. Kilogramy mi celý život vďaka diétam (často krát nezmyselným) kolísali hore-dolu. Jarkin príbeh ma naštartoval natoľko, že som si o jej programe prečítala viac a hneď mi prišlo vnuknutie, že toto je to pravé i pre mňa a chcem to. Po štyroch týždňoch pod Jarkiným vedením sa cítim skvelo. Nie som hladná, stravu mám pestrú (a je jej celkom dosť), no napriek tomu chudnem. A tá psychická pohoda a spokojnosť je tiež na nezaplatenie! Práve preto budem každému odporúčať spoluprácu s Jarkou. Program má veľmi dobre premyslený a prepracovaný. Je skvelý motivátor, vždy ochotná poradiť, pomôcť, ťahá vpred. Som naozaj veľmi rada, že ma Jarka naštartovala a ukázala správny smer. Sme naozaj to, čo jeme."
KATKA46 ROKOV
“Kým som našla Jarku, tak som sa sama snažila upraviť stravu…myslela som si, že keď si dávam zdravé jedlá a neprejedám sa, tak chudnutie proste bude hračka. No nebolo to tak,5 mesiacov zdravej stravy a sotva kilo dole. Až som našla odporúčanie na Jarku, že proste s váhou pomôcť vie a že to ide v každom veku a z každej hmotnosti. A tak sme sa po osobnom stretnutí a rozhovore pustili do mojich kg. Sú tomu 2 mesiace práve a so správne nastaveným jedálničkom, ja som totiž jedla málo, kilá sa konečne pohli smerom dole, netvrdím, že to dodržujem na 100%….niekedy to proste nejde….Ale vďaka Jarke to naozaj ide. Jarka ,ďakujem ti za pomoc , podporu a pochopenie….dúfam, že si Ťa nájdu všetci, ktorí to sami nevedia a potrebujú viesť.”
SILVIA44 ROKOV
"Určite by som do programu išla znova, pretože namiesto hladovania a trýznenia som jednoducho zmenila spôsob stravovania a ono to akosi išlo dolu samé. Najväčším prínosom pre mňa bolo, že som sa naučila si vyberať správne jedlá v reštauráciách a že si dokážem sama zostaviť rozmanité jedálničky."
MARY28 ROKOV
"Jarka mi veľmi pomohla, málo som jedla, nízko kalorické a nepomáhalo…až ona mi vysvetlila ako to funguje s trpezlivosťou a aj s humorom, ale najdôležitejšie je, že POMOHLO. Naučila ma tvoriť si jedálne lístky, a aj keď váha neklesá super, ako som očakávala, centimetre sa menia a konečne sa zapnem do vecí, ktoré som už nemohla nosiť. Viem, že je to dlhý boj, ale som šťastná, že mám podporu a pomoc Jarky…vrele Vám ju odporúčam."
MONIKA52 ROKOV
“Mám dve Jarky v živote: tá prvá mi život dala, táto druhá mi do neho vrátila chuť. V júni sa mi pritrafila návšteva u lekára, ktorý bol tak drzý, že ma chcel vážiť a vypočítať moje BMI. No, ok, ste vysoká, nevyzeráte na to, ale od max. hranice normálnehoo BMI Vás delí 14 kg. 14 KG!!! Schudnúť 14 kg? To ako ani vo sne. Alebo teda, vo sne – ak by ma uspali a nedávali mi žrať. Ale aj tak som si naordinovala tréningy 3x týždenne. Od júna do septembra som teda schudla „celé“ 3 kg. Nechcela som to vzdávať, cítila som sa dobre, ale zdalo sa mi to málo. Ako, v živote by som nebola členkou skupín, čo majú v názve „fitness“ alebo „chudneme“ alebo „diéta“, iba ak by to bolo myslene ironicky. Ale nejak cez komentár od jednej z mojich kamarátiek na FB som zbadala Jarkinu ružovo bielu tabuľku s váhami a mierami. A nejakým spôsobom ma to oslovilo priam až. S Jarkou sme si padli do noty, prekecali sme cez telefón hodinu a bolo to. Začala som od 1.oktobra. Odvtedy som schudla 7 kg. Do mojej normál BMI váhy mi zostávajú 4 kg. Čo touto cestou bude o par týždňov. A pri tom sa nehodlám zastaviť. Je skvelé znovu objavovať pod nahonobenými kilami svoje staré JA a vyberať zo skríň veci, čo sa časom nehanebne scvrkli.”
MIRKA42 ROKOV
“Ďakujem tejto úžasnej babuľke, ktorá mi pomohla ukázať ten správny smer. Spolupráca s ňou je super. Je to človek so srdiečkom na správnom mieste. Môžem len odporučiť.”
ĽUBKA34 ROKOV